Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Informatika Alkalmazói Verseny
Oktatási Hivatal Nyíregyházi Pedagógiai Oktatási Központ és NYÍREGYHÁZI MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA VALAMINT TAGINTÉZMÉNYEI
Blokk kibontása / összecsukása BejelentkezésBejelentkezés
Felhasználó név:
Jelszó:
 
Blokk kibontása / összecsukása DöntőDöntő

A döntő véget ért!

 
Blokk kibontása / összecsukása Az első forduló eredménye 2023/2024.Az első forduló eredménye 2023/2024.

Kedves Gyerekek, Felkészítő Nevelők!

Megszülettek az első forduló eredményei! Gratulálunk minden részt vevőnek! Nagyon ügyesek voltatok!

Ne feledjétek, a döntőre 2024. február 7-én 14-16 óra között kerül sor, online formában! A feladatokat ugyan itt, a tesztelde.hu oldalon találjátok majd.

Addig is a várva várt eredmények:

I. kategória - 7. évfolyamosok

Az iskola neve Versenyző neve Felkészítő tanár Az I. forduló eredménye %-ban Eredmény
Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda Turi Nimród Fábián István 92,30% tovább jutott
Tiszateleki Hunyadi Mátyás Általános Iskola  Babják Balázs Bodnár Tamás 88,14% tovább jutott
Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda Kanyó Réka Fábián István 87,42% tovább jutott
Móricz Zsigmond Görögkatolikus Óvoda és Kéttannyelvű Általános Iskola Pátyodi Dr. Antall József Tagintézménye Drinkál Hunor Csaba Szabó János 85,50% tovább jutott
Tiszateleki Hunyadi Mátyás Általános Iskola  Simkó Dávid Bodnár Tamás 84,66% tovább jutott
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye Kaselák Roland Armand Berecz Bernadett 79,81% tovább jutott
Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda Bereczki Dóra Varga István 76,81% tovább jutott
Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda Juhász Hanni Varga István 74,65% nem jutott tovább
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kővári Máté Dajka Miklós 73,59% tovább jutott
Tiszateleki Hunyadi Mátyás Általános Iskola  Kovács Benedek Bodnár Tamás 73,18% tovább jutott
Csarodai Herman Ottó Általános Iskola Fodor Vince Lakatos Andrea 70,89% tovább jutott
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye Reszler Dominik Tamás Berecz Bernadett 67,23% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Román Tamás Veres László 67,02% tovább jutott
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Jenei Krisóf Dajka Miklós 66,33% tovább jutott
Vári Emil Általános Iskola Hamza Alex Dolhai Gábor 64,86% tovább jutott
Vári Emil Általános Iskola Szabó Árpád Dolhai Gábor 64,49% tovább jutott
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Labancz Kristóf Dajka Miklós 64,34% tovább jutott
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola Banu Benjámin Babály Krisztián 64,09% tovább jutott
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Baráth Kristóf Dajka Miklós 63,38% nem jutott tovább
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola Bartha Patrik Babály Krisztián 63,23% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye Salamon Roland Péter Zoltán Krisztián 62,61% tovább jutott
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Pápai Levente Dajka Miklós 62,26% nem jutott tovább
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Joó Pál Dajka Miklós 62,19% nem jutott tovább
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Váradi Zétény Dajka Miklós 60,89% nem jutott tovább
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Bodnár Kristóf Dajka Miklós 59,82% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Fajszi Zsanett Estókné Cservenyák csilla 58,85% tovább jutott
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Hornyák Marcell Dajka Miklós 58,54% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye Nagy Csanád Péter Zoltán Krisztián 58,48% tovább jutott
Dr. Kozma Pál Általános Iskola Tóth Bertalan Márk Stefánné Potyók Enikő 58,06% tovább jutott
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye Papp Arnold Berecz Bernadett 57,72% tovább jutott
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Papp Anna Dóra Dajka Miklós 57,40% nem jutott tovább
Dr. Kozma Pál Általános Iskola Kállai Aida Stefánné Potyók Enikő 57,39% tovább jutott
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kozma Tamás Babály Krisztián 55,31% tovább jutott
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye Molnár Zádor Alex Berecz Bernadett 55,04% nem jutott tovább
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Nagy Dominik Dajka Miklós 54,42% nem jutott tovább
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Rubóczki Eszter Dajka Miklós 54,08% nem jutott tovább
Vári Emil Általános Iskola Pócsi Máté Dolhai Gábor 53,48% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye Borbély Ákos Péter Zoltán Krisztián 52,52% tovább jutott
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Bartus Péter Dajka Miklós 52,45% nem jutott tovább
Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnáziun és A.M.I. Setét Ferenc Ruben Fábián Viktor 51,98% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye Szabó Petra Krómer-Varga Ibolya 51,75% tovább jutott
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Jakubács Luca Estókné Cservenyák csilla 51,25% tovább jutott
Vári Emil Általános Iskola Szabó Bence Dolhai Gábor 49,05% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye Rosinecz Csaba Krómer-Varga Ibolya 49,02% tovább jutott
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Csordás Bálint Benedek Estókné Cservenyák csilla 48,80% tovább jutott
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Auer Zsombor Dajka Miklós 48,12% nem jutott tovább
Dr. Kozma Pál Általános Iskola Ács Henrietta Stefánné Potyók Enikő 47,73% tovább jutott
Vári Emil Általános Iskola Jónás Gergő Dolhai Gábor 46,68% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Balogh Kiara Veres László 46,52% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye Kusnyerik Máté Péter Zoltán Krisztián 46,42% nem jutott tovább
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Barkóczi Anna Dajka Miklós 46,33% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye Muskóczki Máté Péter Zoltán Krisztián 45,62% nem jutott tovább
Vári Emil Általános Iskola Lippai Tamás Dolhai Gábor 45,20% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye Szemők Milán Péter Zoltán Krisztián 44,70% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Bódi Mercédesz Veres László 44,65% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye Kormány Milán Zoltán Péter Zoltán Krisztián 43,70% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Mezei Vivien Veres László 43,00% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Szabó Nimród Estókné Cservenyák csilla 42,15% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye Sempergel Krisztián Péter Zoltán Krisztián 40,57% nem jutott tovább
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Galambos Tamás Dajka Miklós 39,08% nem jutott tovább
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Hadadi Hanna Dajka Miklós 37,95% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Lakatos Viktória Veres László 37,40% nem jutott tovább
Vári Emil Általános Iskola Mártha Kristóf Dolhai Gábor 37,38% nem jutott tovább
Dr. Kozma Pál Általános Iskola Révész Flóra Stefánné Potyók Enikő 10,50% nem jutott tovább
Tiszateleki Hunyadi Mátyás Általános Iskola  Vigh Máté Bodnár Tamás 8,79% nem jutott tovább

II. kategória - 8. évfolyamosok

Az iskola neve Versenyző neve Felkészítő tanár Az I. forduló eredménye %-ban Eredmény
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Páll Tamás Tóth Tamás 82,55% tovább jutott
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Tóth Júlia Tóth Tamás 78,77% tovább jutott
Vári Emil Általános Iskola Tóth Dávid Dolhai Gábor 76,64% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kádár Bálint Hegedűs Csaba 76,61% tovább jutott
Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde Kovács Gábor Rozinka Mihály 75,56% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Gonda Olivér Hegedűs Csaba 74,84% tovább jutott
Csarodai Herman Ottó Általános Iskola Kiss Bálint Róbert Lakatos Andrea 74,32% tovább jutott
Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti iskola Ágoston Alex Nagy Domokosné 74,13% tovább jutott
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Baranyi Patrik Tóth Tamás 69,52% tovább jutott
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanitási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Balog Alexander Dajka Miklós 69,48% tovább jutott
Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda Veress Balázs Varga István 65,37% tovább jutott
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola Fring Lóránt Babály Krisztián 65,36% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Bessenyei Gergő Veres László 65,11% tovább jutott
Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda Varga Zalán Zsigmond Varga István 64,98% tovább jutott
Tiszateleki Hunyadi Mátyás Általános Iskola  Német Máté Molnár József 64,79% tovább jutott
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola Barkó Dominik Babály Krisztián 63,49% tovább jutott
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye Kovács Ádám Marcell Berecz Bernadett 63,31% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye Tóth Rajmond Péter Zoltán Krisztián 61,80% tovább jutott
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye Erlich Benedek Zsolt Berecz Bernadett 61,08% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Zajácz Levente Hegedűs Csaba 60,17% tovább jutott
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye Molnár Vince Berecz Bernadett 60,06% tovább jutott
Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda Gergely Anna Fábián István 59,74% tovább jutott
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye Rizmajer Benett Áhim Berecz Bernadett 58,10% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kunkli Ákos Hegedűs Csaba 57,52% nem jutott tovább
Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde Molnár Milán Parádáné Ragány Csilla 57,43% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Radnai Frigyes Hegedűs Csaba 57,07% nem jutott tovább
Vári Emil Általános Iskola Sipos Gábor Dolhai Gábor 57,01% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Gubacsi Dominik Hegedűs Csaba 56,66% nem jutott tovább
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye Berei Tamás Bálint Berecz Bernadett 55,85% nem jutott tovább
Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda Franczia Zalán Zekő Fábián István 55,20% nem jutott tovább
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye Kozári Péter Dániel Berecz Bernadett 53,02% nem jutott tovább
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye Bálint Balázs Berecz Bernadett 52,95% nem jutott tovább
Vári Emil Általános Iskola Hurcsik Dénes Dolhai Gábor 51,93% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Nagy Ádám Veres László 51,84% tovább jutott
Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnáziun és A.M.I. Lakatos Nóra Fábián Viktor 51,68% tovább jutott
Vári Emil Általános Iskola Poncsák Bence Dolhai Gábor 51,52% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Szabó Ákos Veres László 50,75% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye Uzonyi Erik Áron Krómer-Varga Ibolya 50,62% tovább jutott
Dr. Kozma Pál Általános Iskola Juhász Olívia Stefánné Potyók Enikő 50,27% tovább jutott
Kállay Miklós Általános Iskola Rajt Petra Rázsonyiné Lalusz Melinda 50,16% tovább jutott
Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde Torma Nándor Rozinka Mihály 49,18% tovább jutott
Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti iskola Tábori László János Nagy Domokosné 48,34% tovább jutott
Dr. Kozma Pál Általános Iskola Stefán Lotti Stefánné Potyók Enikő 48,29% tovább jutott
Tiszateleki Hunyadi Mátyás Általános Iskola  Szabó Boglárka Molnár József 48,22% tovább jutott
Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti iskola Tábori Antal Nagy Domokosné 47,82% tovább jutott
Sennyey Elza Általános Iskola Trachman Boglárka Marczis István 47,36% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye Szurovcsák Gábor Krómer-Varga Ibolya 47,28% tovább jutott
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye Kovács Olivér Péter Zoltán Krisztián 46,85% tovább jutott
Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti iskola Szentesi Dorina Nagy Domokosné 46,76% nem jutott tovább
Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde Kovács Péter Parádáné Ragány Csilla 46,76% nem jutott tovább
Dr. Kozma Pál ÁLtalános Iskola Szabolcsbákai Tagiskolája Somogyi Máté Stefánné Potyók Enikő 46,55% tovább jutott
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola Pál Petra Babály Krisztián 45,89% tovább jutott
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Juhász Donát Estókné Cservenyák csilla 45,60% tovább jutott
Vári Emil Általános Iskola Balogh Szabina Dolhai Gábor 45,35% nem jutott tovább
Nyíregyházi Arany János Gimnázium Híres Virginia Kósáné Győry Beáta 45,16% tovább jutott
Tiszateleki Hunyadi Mátyás Általános Iskola  Hajnal Balázs Molnár József 44,54% tovább jutott
Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti iskola Tábori Melitta Nagy Domokosné 43,94% nem jutott tovább
Dr. Kozma Pál Általános Iskola Nagy Viktória Stefánné Potyók Enikő 43,21% tovább jutott
Nyíregyházi Arany János Gimnázium Szővérfi Dávid Kósáné Győry Beáta 42,75% tovább jutott
Nyíregyházi Arany János Gimnázium Németh Bálint Kósáné Győry Beáta 42,70% tovább jutott
Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnáziun és A.M.I. Miklós Viktória Fábián Viktor 42,32% tovább jutott
Vári Emil Általános Iskola Kovács Balázs Dolhai Gábor 42,00% nem jutott tovább
Vári Emil Általános Iskola Barta Andrej Dolhai Gábor 41,79% nem jutott tovább
Kállay Miklós Általános Iskola Sebők Alexa Rázsonyiné Lalusz Melinda 41,58% tovább jutott
Kállay Miklós Általános Iskola Balogh Emese Rázsonyiné Lalusz Melinda 40,63% tovább jutott
Kállay Miklós Általános Iskola Mészáros Vencel Rázsonyiné Lalusz Melinda 38,22% nem jutott tovább
Dr. Kozma Pál ÁLtalános Iskola Szabolcsbákai Tagiskolája Balla Benjamin Norbert Stefánné Potyók Enikő 37,58% tovább jutott
Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnáziun és A.M.I. Harsányi Réka Fábián Viktor 36,56% tovább jutott
Kállay Miklós Általános Iskola Nagy Mónika Virág Rázsonyiné Lalusz Melinda 35,00% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Szabó Szabolcs Veres László 33,67% nem jutott tovább
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye Kovács Balázs Berecz Bernadett 32,14% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Csáki Larissza Veres László 29,77% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Plajos Szabolcs Veres László 28,19% nem jutott tovább
Nyíregyházi Arany János Gimnázium Csinyi Petra Kósáné Győry Beáta 27,47% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Ruha Sándor Veres László 26,22% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Agyagási Dávid Veres László 19,22% nem jutott tovább
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye  Virág Bence Veres László 17,44% nem jutott tovább
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kapdos József Babály Krisztián 12,73% nem jutott tovább
Nyíregyházi Arany János Gimnázium Virányi Balázs Kósáné Győry Beáta 10,44% nem jutott tovább
 
Blokk kibontása / összecsukása Itt a 2023/2024-es verseny első fordulója!Itt a 2023/2024-es verseny első fordulója!

Kedves Versenyzők, Felkészítő Tanárok!

Beérkeztek a nevezések! Ezek alapján ebben a tanévben 22 iskolából majd' 150 tanuló vesz részt a vármegyei versenyen, a két korcsoportban egyenlő arányban. 

2023. december 13-án elérkezik az első forduló napja. Ne felejtsétek, hogy reggel nyolckor nyit a felület, és fél ötkor lezár! Ezalatt kell kitölteni az 50 perces tesztet. Nagyon figyeljetek arra, hogy a kitöltést nem lehet megszakítani, és hogy csak a felület saját vezérlőit használjátok, a böngésző gombjait ne!

Az eredményeket, a döntőbe jutott tanulók neveit 2024. január 10-ig megkapjátok!

Jó versenyzést kívánok!

Veres László

tagintézmény-igazgató

 
Blokk kibontása / összecsukása Versenykiírás 2023/2024. tanévVersenykiírás 2023/2024. tanév

Versenykiírás:

 

VERSENYKIÍRÁS

AZ OKTATÁSI HIVATAL ÁLTAL TÁMOGATOTT Sz-Sz-B Vármegyei Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny

1. A verseny megnevezése. Vármegyei Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny

2. A verseny pedagógiai célja. Az informatikában tehetséges diákok számára lehetőséget teremteni megyei szintű megmérettetésre. Az informatika-alkalmazói ismeretek készség 

szintű használatának versenykeretek közötti mérése. Az informatika tantervi követelményei alapján a tehetséggondozás elősegítése.

3. A verseny kategóriái: I. kategória: 7. évfolyam, II. kategória: 8. évfolyam

4. A verseny jellege, részei: Online, gyakorlati, alkalmazói.

5. A verseny fordulói: Vármegyei két fordulós verseny. Online: 2023. december 13. 8:00-16:30 között, II. forduló: 2024. február 7. 14-16 óra.

6. A verseny témája, ismeretanyaga, a felkészüléshez felhasználható irodalom: Word, PowerPoint, Excel feladatok. Az online források és feladatleírások elérhetősége nevezéskor kerül megküldésre.

7. A fordulók feladattípusainak rövid ismertetése. I. forduló: online felületen informatikai ismeretek teszt. Az időtartama: 50 perc. Az online teszt elérhetőségét és a szükséges tanulói felhasználó neveket és jelszavakat a nevezéskor megadott e-mail címre kiküldjük. II. forduló: Gyakorlati feladatok megoldása online felületen (Word, powerPoint, Excel). Az online források és feladatleírások elérhetőségét valamint a szükséges tanulói felhasználó neveket és jelszavakat a nevezéskor megadott e-mail címre kiküldjük.

8. A nevezés módjai, határidői a nevezési lap (mellékletként). A nevezési lap elektronikus kitöltésével lehet. Elérhetősége:

https://goo.gl/forms/vUnfnGrFAJMMmX5M2

Nevezési határidő: 2023. december 04. éjfél.

9. A vármegyei, és – ha szerveznek – területi válogatókról történő továbbjutás feltételei, a továbbjutott versenyzők értesítésének módja, határideje. A 2. fordulóba feladatellátási helyenként az első három legjobb eredményt elért tanuló kap meghívást: 2024. január 10.

10. A versenyző vagy intézménye által fizetendő díjak, részvételi díjakat (szállás, ellátás) a döntő fordulóra: A részvétel ingyenes, szállás nem biztosított.

11. A verseny díjai: A második forduló valamennyi résztvevője emléklapot kap, kategóriánként az első 3 helyezett oklevélben és könyvutalványban részesül.

12. A verseny kiírásának közzététele: 2023.november 16., Nevezés: 2023. december 04., I. forduló 2023. december 13., II. forduló: 2024. február 7. 14-16 óra.

A vármegyei forduló szervezőjének neve, címe, elérhetősége.

- Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

- Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézmény

- Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

- Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye

A szervezők elérhetősége:

- e-mail: moricz@moricziskola.hu

- web: www.tesztelde.hu

- www.moricziskola.hu

 
Blokk kibontása / összecsukása TámogatókTámogatók

A www.tesztelde.hu domaint és a hozzá tartozó infrastruktúrát támogatóin keresztül a nyirinformatika.hu biztosította.

A nyirinformatika.hu támogatói:

Klímaművek Kft.

Betomix-Holzer Kft.

Simon Reklám Stúdiók

fateto.hu

Fehértói Vizsgacentrum Kft.

weblaparak.hu

honlaparak.hu